BESEDA S GUSTÁVOM MURÍNOM

Dňa 1. júna 2017 sa v Podduklianskej knižnici uskutočnila beseda s vedeckým pracovníkom, biológom, publicistom a jedným z najznámejších slovenských spisovateľov v jednej osobe Gustávom Murínom.

Autor pútavou formou, prostredníctvom elektronickej prezentácie, oboznámil prítomných so známymi osobnosťami, rodákmi, ale aj ich potomkami, ktorí sa preslávili vo svete, ako napr. Michal Baluďanský, Andy Warhol, Štefan Roman, Paul Newman, Steve McQueen, Jon Voight, Eugen Andrew Cernan a iní. Načrel aj do takej témy ako je manželstvo, dlhovekosť, životospráva, obezita, chudnutie, staroba. Gustáv Murín nielen pútavo a zaujímavo píše, ale je aj vynikajúcim rozprávačom. Tešíme na jeho ďalšie knihy a besedy s ním.